Механіко-математичний факультет КНУ ім. Т.Шевченка
та наукове товариство студентів та аспірантів
представляють

Міжнародна наукова конференція молодих вчених

присвячена 70-річчю механіко-математичного факультету КНУ

Домівка

Зразок

Розклад

Учасники

English

Розклад конференції

13.12, ранок (09:00-10:30)Реєстрація учасників (біля ауд. 41)
13.12, ранок (10:30-12:00)Вступне слово (Декан Мех-мату Городній М.Ф.)
Спогади про мех-мат видатних випускників факультету
(ауд. 41)
13.12, день (14:00-18:00)Секція механіки (Зал засідань вченої ради)Секція теорії ймовірностей (Аудиторія 505 ім. М. Ядренка)
Вікторія Губська
Михайло Шворак
Олена Баркова
Роман Богун
Олександр Курилко
Ларісса Роотс
Корній Косткін
Олександр Бездір
Анастасія Куценко
14:00-14:20
14:20-14:40
14:40-15:00
15:10-15:30
15:30-15:50
15:50-16:10
16:30-16:50
16:50-17:10
17:10-17:30
Володимир Зубченко
Олександр Моклячук
Ірина Дубовецька
Дар’я Городня
Сергій Шпига
Владислав Томашик
Світлана Посашкова
Максим Луз
Олександр Шамов
Іванна Козак
Андрій Савченко
14:00-14:20
14:20-14:40
14:40-15:00
15:10-15:30
15:30-15:50
15:50-16:10
16:30-16:50
16:50-17:10
17:10-17:30
17:30-17:50
17:50-18:10
14.12, ранок (10:00-12:00)Секція диференціальних рівнянь(Зал засідань вченої ради)Секція алгебри та геометрії (ауд. 21)
Євген Паткін
Олексій Пацюк
Володимир Мельничук
Андрій Попов
Анастасія Крилова
Андрій Велхач
10:00-10:20
10:20-10:40
10:40-11:00
11:10-11:30
11:30-11:50
11:50-12:10
Галина Крюкова
Анастасія Курманчук
Людмила Радченко
11:10-11:30
11:30-11:50
11:50-12:10
14.12, день (14:00-18:00)Секція диференціальних рівнянь(Зал засідань вченої ради)Секція алгебри та геометрії (ауд. 21)
Юлія Федоренко
Дмитро Сембер
Катерина Лужевська
Антон Савостьянов
Роман Качурівський
Антон Сиротенко
Тетяна Кодлюк
Сергій М’ясін
14:00-14:20
14:20-14:40
14:40-15:00
15:10-15:30
15:30-15:50
15:50-16:10
16:30-16:50
16:50-17:10
Тетяна Герасимова та Надія Швай
Петро Колесник
Денис Волошин
Марина Касянюк
Ірина Раєвська
Марина Раєвська
Руслан Скуратовський
14:00-14:20
14:20-14:40
14:40-15:00
15:10-15:30
15:30-15:50
15:50-16:10
16:30-16:50
14.12, вечір (18:00-23:00)Вечір знайомств у клубі "Планета"
15.12Роз'їзд